Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

Datum a místo Rozhodčí     Titul     
6.11.2011 MVP Praha  p. Kukla     VN3
15.4.2012 NV Ostrava A. Zamoyski V4
10.6.2012 krajowa Raciborz S. Harnik     V2
1.7.2012 krajowa Bielsko-Biala Waldemar Mrowiec V1, Zw.Ml.,NJwR
29.7.2012 krajowa Bedzin     Gabriela Ridarčíková V1, Zw. Ml.
30.9.2012 MVP Wroclaw Malgorzata Halas VD3
20.10.2012 MVP Poznan Andrzej Kazmierski V1, Zw. Ml.
21.10.2012 MVP Poznan Anna Rogowska V4
16.3.2013 MVP Katowice Carlos-Fernandes Renau V1, CWC, CACIB, BOB
14.4.2013 NVP Ostrava Beradze Iuza     V2, res. CAC
28.7.2013 krajowa Bedzin Monika Kuriata-Okarmus V1, CWC, BOB
1.9.2013 krajská Dolní Benešov Andrzej Kot V2

 

 

 

28. 7. 2013 VIII Letnią Krajową Wystawa Psów Rasowych Będzin

Rozhodčí: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

Posudek: V1, CWC, BOB

Dobré velikosti, samičí hlava s laskavým výrazem, elegantní a harmonické stavby, dobrá linie... (s poznámkou při posuzování že má krásně bílé zuby :D)

 

14. 4. 2013 - NVP Ostrava

Rozhodčí: Beradze Iuza

Posudek: V2, res. Cac

 

 

Výstava velice vydařená. Sluníčko pěkně pražilo až nás skoro upražilo, takže Britule nastupovala do kruhu v konkurenci dalších 3 fen se značnou nechutí. Byla v pořadí jako první. Pěkně postoj, hezky se nechala ohmatat, prohlédnout si zubiska.. a pak následovala jedna veeelká tragédie :D. Jak jí na minulé výstavě vychválili pohyb, tentokrát jsem ji na výstavním vodítku za sebou doslova tahala... No nakonec se pan rozhodčí nemohl rozhodnout jesli my, nebo plavá fenka, takže jsme několikrát navíc obíhali kruh, několikrát navíc postoj a to už se Brituše vzpínala dokonale, nakonec kravský postoj a bylo vymalováno :). Ale posudek máme krásný a krásnou známku :)

 

 

 

 

16. 3. 2013 - MVP Katowice (PL)

Rozhodčí: Carlos Fernandez - Renau (ESP)

Ohodnocení: V1, CWC, CACIB, BOB !!!

 

Tak na tuto výstavu jsme se hlásili až na poslední chvíli. Nechtělo se mi a navíc jsem nevěděla jak to budu mít s prací, nakonec to klaplo a my jsme šťastní jak deset blech v psím kožuchu :). Výstava byla super. Sice nemáme rádi když jdeme na řadu až téměř nakonec, ale co se dalo dělat. Já byla po noční, tak Britušku ráno koupal páníček. V 7 mě vyzvedl z noční a jelo se rovnou na výstavu. Po těch pár hodinách čekání Britušce nafoukaná srst slehla, a protože je zrovna v období línání, na její srsti se hojně objevily lupy. Můj záchvat paniky zhoršoval ještě fakt, že se Britušce na srsti po každém dalším oklepání objevovalo lupů víc a víc. No co už, narychlo jsem to z ní vyklepala a už jsme nastupovaly do kruhu. Došly jsme k panu rozhodčímu s rozporuplným pocitem, 3 psi ze 4 dostali VD (jen Adam Haf Raf, z prac.třídy dostal V1). Obíháme kolečko, pak tam a zpátky, postoj před panem rozhodčím a už nás posílá pryč... teda já z toho byla celá pryč. Došly jsme před kruh kde se nás paní s fenkou ze třídy mladých ptá jestli máme doskolanou. Nevím!? Fenka z třídy šampionů tam je stejně dlouho jak my a už nás volají zpět do kruhu. Opět nechápu. Obíháme kolečko a pan rozhodčí nám ukazuje I. a posílá nás na příslušné místo... až tam mi dochází pomalu co se děje :D. Rychle focení, pak si nás tam zase nechávají a přichází nejlepší pes a nejlepší junior. Opět nechápu (jsem byla celou dobu nějak mimo...). Obíháme kolečko a pan rozhodčí nás zase odkazuje na "to" místo, tentokrát tam stojí cedulka BOB a mi konečně došlo, co se stalo :D. Rychle focení, cestou ke stolu dostáváme pohár který nám zapomněli dát a my jej cestou od stolu ztrácíme (tedy přesněji řečeno spadla nám jeho horní část jak Brituška rychle prchala za páníčkem... TRAPAS :D). U páníčka otvírám posudek, koukám na nějakých 7 slov, na pohár, na Britušu a do očí se mi vehnaly slzy. Tak tohle jsem fakt nečekala!!! Bohužel jsme na závěrečky nešli, jednak jsme museli vrátit majitelům psa co jsme měli na hlídání, jednak já už po těch nočních a 4 dnech bez spánku usínala, no a Brita odpadla jakbysmet. Od 3 odpoledne spala do 9 dopoledne dalšího dne :) My jsme se odhrkotali z výstavy domů také už ve značném rozkladu, ale domů jsme dojeli a pak už nevím, pak už byla neděle. 

Máme oficiálně potvrzeno,že Brituška je Junior Champion Polska :)

20. - 21. 10. 2012 międzynarodowa CACIB Poznań (PL)

Rozhodčí sobota: Andrzej Kazmierski

Posudek: V1, Zw.Ml.

 

Rozhodčí neděle: Anna Rogowska

Posudek: V4

 

Ztraceni ve Wroclawi :)

Vyjížděli jsme ve 3 hodiny ráno. Cesta nám měla trvat cca 6 hodin. Takže hodina rezerva. Vše šlo hladce až cca do Wroclawi, kde jsme se ztratili. 20minut bloudění. Nic se neděje, máme ještě čas. Z plánu sešlo, cesta z Wroclawi děs a hrůza, kolony, šílený provoz a nervy jestli to vůbec stihneme. Stihli. 9:55 dojíždíme k areálu. 50zlotých parkovné nás trochu zaskočilo, ale neřešili jsme protože hned v 10:00 začínali jako první hovíci. Dobíháme do areálu. Brita nechce čůrat. Nervozita jestli se nevyčůrá v kruhu. Štěně se vykadilo v kruhu přímo na místě před stolem. Úklidová služba to pouze zasype pilinama. Koukáme jak puci, všichni staví psy mimo pokakaný kobereček. Jdeme na řadu. Pan rozhodčí je milý, Brituši se líbí a co je nezvyklé, máchá ocáskem a výstava ji baví. Pan rozhodčí nám nese zlatou a říká doskonala 1, zw.ml. a počkejte si, půjdete o NJwR. NJwR vyhrává pejsek, je opravdu krásný. Bereme posudek, gratulujeme paní s pejskem a vybíháme z areálu. Britě se chce čůrat. Dojdeme k autu, dostává nažrat a my také snídáme/obědváme a konečně nám dochází že máme splněný juniorchampionát. Rozhodujeme se že spíme v autě. Dojeli jsme ven z města k lesíku. Jdeme se projít. 6 hodin chodíme po lese a snažíme se unavit chlupatou. Bezvýsledně. Za tmy docházíme k autu, věci z kufru hážeme na zadní sedačky, do kufru jde spát Brita. Přední sedačky sklápíme. Večeře nám i Britě a jdeme spát. Ráno v 8 se probouzíme. Venčení, krmení. Dojezd k areálu. Naštěstí je neděle a tak je ve městě parkovné zadarmo. Dalších 50zl se mi platit nechce. Koukáme na rozhodčí a shodujeme se s Martinem že ta se Britě líbit nebude. Máme pravdu. Brita se sice nechá ohmatat, zuby si zkontrolovat, ale uši má neustále sklopené dozadu a může rozhodčí i já mlaskat jak chceme. Brita nic. Do toho ten její slavný kravský postoj a mi je jasné že to bude VD. Sice nevím co měl znamenat komentář že je francouzský typ, ale je to potvora. Po posouzení a čekání v kurhu na ostatní fenky se Britule staví s nohama rovně a i uši postavila. Sice si toho rozhodčí všimla, ale už je pozdě... Končíme 4 z 5 s překvapující známkou V4. Posudek jako vždy nepřečtu :D. Cesta zpět ubíhá rychleji. Opět se ztrácíme ve Wroclawi. Bloudíme tak dlouho, dokud jsme nenašli známý bod. Hurá už víme kde jsme, otočit a jet správným směrem. Doma jsme za 5 a půl hodiny. Spokojení, unavení, ale šťastní ze splněného juniorchampiona :)

30. 09. 2012 -  międzynarodowa CACIB Wroclaw (PL)

Rozhodčí: Malgorzata Halas

Posudek: VD3 (paní rozhodčí se na Britě nelíbilo snad nic, a mě těsně před nástupem do kruhu vlezl pod tričko sršeň a dostala jsem žihadlo do zad :D takže výstava vskutku veselá :D )

29. 7. 2012 VII Letnią Krajową Wystawę Psów Rasowych - Będzin

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková

Posudek: V1, Zw.Ml. (NJwR - česky BOJ - jsme nedostali nevím proč, mladý hovík nebyl žádný)

1. 7. 2012 38.Beskidzka wystawa psow rasowych Bielsko-Biala

Rozhodčí: Waldemar Mrowiec

Posudek: V1, Zw.Ml., NJWr.

10. 6. 2012 Krajowa wystawa psow rasowych Raciborz

Rozhodčí: S. Harnik

Posudek V2

15. 4. 2012 NV Ostrava

Rozhodčí: A. Zamoyski

Posudek: V4 (z konkurence 11 fen)

6.11.2011 - MVP Praha 

Rozhodčí - Kukla

Posudek: VN3

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist